LOADING....!!!!!

Do práce na kole 2021

Do květnové výzvy Do práce na kole se zapojilo 56 zaměstnanců KSE

Ani poměrně studený květen mnohé neodradil zapojit se do výzvy, jejímž smyslem je nahradit běžné cestování do práce za některý z nemotorizovaných způsobů dopravy. Je určena všem cyklistům, běžcům, pěším, apod. Výzva je současně koncipována jako soutěž, ve které mezi sebou jednotlivé týmy poměřují své síly. Soutěží se v pravidelnosti jízdy a ve výkonech jednotlivců.

Naše firma podpořila partnerské město Vsetín finančním obnosem, určeným na organizační výdaje a především na zajištění některých z cen pro vítěze (vouchery na výpůjčku kola nebo elektrokola v prodejně Planet Bikes) a cen do tomboly. Za Kayaku Safety Systems Europe se do květnové výzvy zapojilo 56 zaměstnanců, kteří vytvořili 18 týmů. S hrdostí můžeme říci, že naši zaměstnanci obsadili první pozice ve všech výkonnostních soutěžních kategoriích. Jsme rádi, že výzva byla přijata s tak kladným ohlasem a těšíme se na další ročník.  

Připravili jsme pro vás fotogalerii s výběrem zajímavých fotografií.

Týmy Kayaku:

  V rámci DPNK proběhly dvě Snídaně na triko s Kayaku. 

Slavnostní závěrečné vyhodnocení proběhlo na letním koupališti Pod Pecníkem ve Vsetíně.Další příspěvky

 Život v KSE
Život v KSE
10. 12. 2018

Konference a výstava výrobců zádržných bezpečnostních systémů pro automobilový průmysl.  

Číst více
 Život v KSE
Život v KSE
17. 05. 2018

Celotýdenní akce Dny bezpečnosti na Vsetíně podporované společností INDET SAFETY SYSTEMS a.s. vyvrcholily v pátek 18. května na Doním náměstí.

Číst více
 Život v KSE
Život v KSE
19. 11. 2019

V rámci japonského dne s knihovnou si mohli zájemci vyzkoušet psaní japonských znaků a také si udělat vlastní sushi.

Číst více
 Život v KSE
Život v KSE
25. 09. 2019

ÚČASTNÍKEM SILNIČNÍHO PROVOZU JE KAŽDÝ. BEZPEČNOST SILNIČNÍHO PROVOZU ZNAMENÁ ŽIVOT! CHRAŇME MLADÉ ŽIVOTY! To jsou slogany cyklistické soutěže, kterou pořádal BESIP ve spolupráci se…

Číst více