LOADING....!!!!!

Nový prezident Kayaku

Dne 1. června 2021 proběhlo oficiální předání funkce prezidenta Kayaku

Novým prezidentem naší společnosti se stal k 1. 6. 2021 pan Akinori Kanno.

Ve svém úvodním proslovu zmínil, že Kayaku Safety Systems Europe (zkráceně KSE) je silnou společností, „která hraje důležitou roli nejen v oblasti skupiny bezpečnostních systémů, nýbrž v celé skupině Nippon Kayaku.“

(Celý proslov nového prezidenta naleznete v závěru tohoto příspěvku.) 

Prezidentskou funkci převzal po svém předchůdci, panu Shinji Ichikawa. Ten se vrací po téměř čtyř letech působení v České republice zpět do mateřské společnosti Nippon Kayaku v Japonsku.

Ve své rozlučkové řeči poděkoval všem zaměstnancům KSE: „Při této příležitosti bych rád všem vyjádřil upřímnou vděčnost za Váš přátelský přístup, laskavost a podporu během mého pobytu ve Vsetíně. Toto místo mi přirostlo k srdci a mám na něj krásné vzpomínky“ a současně dodal: „Osobně jsem přesvědčen, že KSE je opravdu velkou a silnou společností, podporovanou dobrým a talentovaným týmem.“ 


Rozloučení prezidenta pana Shinji ICHIKAWA

Vážená KSE rodino, 

dovolte, abych Vám oznámil, že mé působení v České republice po 3 letech a 8 měsících končí. Mým nástupcem se stává pan Akinori Kanno, který od 1. 6. 2021 převezme mou roli prezidenta KSE. Budu velmi rád, pokud i jeho, stejně tak, jako mě, budete podporovat. Při této příležitosti bych rád všem vyjádřil upřímnou vděčnost za Váš přátelský přístup, laskavost a podporu během mého pobytu ve Vsetíně. Toto místo mi přirostlo k srdci a mám na něj krásné vzpomínky. 

V roce 2018 jsme měli vážnou nehodu ve výrobním procesu GG. Ve stejném roce došlo ke změně názvu z Indet Safety Systems na Kayaku Safety Systems Europe. V následujícím roce 2019 jsme oslavili 20. výročí firmy. V této době probíhala nebývalá transformace automobilového průmyslu, kterou v roce 2020 ukončila pandemie COVID-19, jež nás ovlivňuje dodnes. Díky všem těmto „zkouškám“, které se udály během mého působení v KSE, je zřejmé, že tato společnost je schopná přestát složité výzvy a osobně jsem přesvědčen, že KSE je opravdu velkou a silnou společností, podporovanou dobrým a talentovaným týmem. Prosím, pokračujte i nadále v přizpůsobování se danému prostředí a výzvám, aby byla KSE stále silná nebo dokonce silnější, a mějte se dobře. 

Všem Vám přeji jen to nejlepší a věřím v brzké shledání. 

Shinji Ichikawa 


Proslov nového prezidenta pana Akinori KANNO

Vážení zaměstnanci KSE!

Dobrý den, 

jmenuji se Akinori Kanno, 1. června 2021 jsem se stal prezidentem KSE. Tuto funkci jsem převzal od pana Shinji Ichikawy. 

Nejprve bych se vám chtěl v krátkosti představit. Do Nippon Kaykau (NK) jsem nastoupil v roce 2013, a to do oddělení obchodu a marketingu. V roce 2014 jsem se přesunul do dceřiné společnosti Euro Nippon Kayaku GmbH v Německu. Do Japonska jsem se vrátil opět v roce 2018, a to na pozici manažera globálního prodeje.

Věřím, že KSE je jednou ze společností, které hrají důležitou roli nejen v oblasti skupiny bezpečnostních systémů, nýbrž v celé skupině NK. Proto jsou očekávání od KSE po celou dobu vysoká. Pokračujme tedy v růstu za vynaložení úsilí každého z nás. Vzhledem k současné situaci ovlivněné COVID-19 je složité odhadovat obchodní trendy v oblasti automobilového průmyslu, nicméně pojďme svou obezřetností společně dále budovat silnou společnost, která naplní požadavky trhu.

Skutečně se těším na naši spolupráci i na svůj pobyt zde ve Vsetíně.

Akinori KANNO 

Další příspěvky

 Život v KSE
Život v KSE
23. 06. 2019

Šest odvážlivců z řad našich zaměstnanců tvořilo Kayaku tým na Spartan Race na Dolní Moravě.

Číst více
 Život v KSE
Život v KSE
17. 04. 2019

KSE spustila nové webové stránky www.karieraKSE.cz  

Číst více
 Život v KSE
Život v KSE
14. 03. 2018

Veletrh pracovních příležitostí na Univerzitě Pardubice

Číst více
 Život v KSE
Život v KSE
16. 05. 2019

Zaměstnanci KSE se zapojili do celonárodní sbírky Český den proti rakovině.  

Číst více