LOADING....!!!!!

PŘESNÁ JÍZDA S KAYAKU

KDYŽ ROZHODUJE SETINA SEKUNDY ...

V červnu se mohli milovníci historických vozů těšit na druhý ročník setinové rallye veteránů na Valašsku. První soutěžní vůz slavnostně odstartoval starosta města Vsetín Jiří Růžička na Dolním náměstí ve Vsetíně v 16 hodin. 

Soutěž nese název Moravian Wallachia Classic (MWC). Trať dlouhá 450 km byla rozdělena do dvou etap ve dnech 24. - 25. 6. 2022. Zavedla účastníky do malebných částí valašské krajiny i do historických částí měst. 

Soutěž není koncipována jako rychlostní závod, nýbrž jako závod přesnosti. Soutěžící mají za úkol projet stanovené úseky v určeném čase co nejpřesněji. Každá, byť drobná, chyba, každá setina sekundy, může rozhodnout o neúspěchu. A stejně tak je to i v běžném silničním provozu. Každá nepozornost či chyba řidiče může mít neblahé následky. 

Proto také vznikla spolupráce firmy Kayaku Safety Systems Europe s MWC. Jako generální partner závodu přinesla veřejnosti doprovodný program, zaměřený na bezpečnost v silničním provozu. 24. 6. od 9 hodin proběhla na Dolním náměstí ve Vsetíně osvětová akce s názvem PŘESNÁ JÍZDA S KAYAKU. Kromě různých aktivit, které byly připraveny pro děti i dospělé, představily veřejnosti ve čtyřech živých vstupech svou činnost také složky Integrovaného záchranného systému. Po simulované srážce cyklisty s motocyklistou demonstrovali celý postup záchranné akce. Veřejnost se dozvěděla, jak postupovat, pokud se sama stane účastníkem dopravní nehody.Poděkování organizátorům a zúčastněným stranám

Všem partnerům patří velké díky za pomoc s organizací a uspořádání druhého ročníku MWC, včetně doprovodného programu.

Akce proběhla za krásného počasí, nablýskaní veteráni rozzářili oči nejednomu přihlížejícímu. Děkujeme a budeme se těšit na další ročník!

https://mestovsetin.cz/presna-jizda-s-kayaku-aneb-veteranem-po-valassku/gs-8309


Partneři akce:

Kayaku Safety Systems Europe a.s.
Reklamní agenture INUA s.r.o.
Hasičská stanice Vsetín
Městská policie Vsetín
Český červený kříž Vsetín
Město Vsetín
Dům kultury Vsetín
Kateřina Janošková
Další příspěvky

 Život v KSE
Život v KSE
24. 09. 2021

V pondělí 27. září jsou naše provozovny uzavřeny

Číst více
 Život v KSE
Život v KSE
17. 02. 2020

Fotosoutěž pro zaměstnance skupiny Nippon Kayaku má svého vítěze

Číst více
 Život v KSE
Život v KSE
23. 06. 2021

Pomáháme pohybem - naši zaměstnanci mohou získat až 50 tis. Kč pro charitu.

Číst více
 Pomoc a podpora
Pomoc a podpora
17. 12. 2020

Zaměstnanci naší firmy se zapojili do finanční sbírky pro děti z Dětského domova a ZŠ Vizovice. 

Číst více