LOADING....!!!!!

Zdolávání vrcholů pro charitu - výsledky

Výsledky firemní výzvy

Na konci listopadu jsme ukončili výzvu Zdolávání vrcholů pro charitu, kterou jsme uspořádali ve spolupráci s Vrchařskou korunou Valašska. Výzva byla určena našim zaměstnancům, kteří měli za úkol zdolat co nejvíce VKV vrcholů, a to ať již tradičně na kole nebo také pěšky. 

Do výzvy se zapojilo 24 našich zaměstnanců, kteří celkem zdolali na kole či pěšky 330 VKV vrcholů. Tímto vytěžili 33 tis. Kč na charitativní účel.

Tuto částku jsme se rozhodli věnovat 16leté Adélce Kořínkové, dceři naší zaměstnankyně Lenky Václavíkové. Za poskytnuté peníze zakoupí paní Václavíková své dceři kompenzační pomůcku – speciální lupu, která je nezbytná pro Adélčino studium. Adélka má totiž silnou kombinovanou oční vadu, podstoupila nespočet operací a bez pomoci maminky se neobejde. Jak říká paní Václavíková: „Adélka nevidí na levé oko a na pravém, které je po četných zákrocích nevratně poškozeno, zbylo asi 15% zraku. I přesto je Adélka velkou bojovnicí. Nyní studuje Střední školu sociální v Uherském Brodě a je největším štěstím a smyslem mého života.“ 


Součástí výzvy byla také soutěž v kategoriích:

  • nejvíce zdolaných vrcholů na kole, ve které zvítězil pan KAREL LAŠTOVICA (50 vrcholů)  
  • nejvíce zdolaných vrcholů pěšky, jejíž vítězkou se stala paní KATEŘINA CÍSAŘOVÁ (20 vrcholů). 
  • nejhezčí/ nejsympatičtější/ nejoriginálnější fotografie. O vítězi této kategorie rozhodlo veřejné hlasování na firemních facebookových stránkách. Vítězná fotografie patří paní IRENĚ TIEFENBACHOVÉ (foto ze Střelenské kaple).

Vítězové všech tří kategorií obdrží 1500 Kč.  


Další příspěvky

 Život v KSE
Život v KSE
02. 07. 2018

!!! V RANNÍCH HODINÁCH DNE 2.7.2018 DOŠLO K POLITOVÁNÍHODNÉ NEHODĚ V PYROTECHNICKÉM PROVOZU FIRMY KAYAKU SAFETY SYSTEMS EUROPE A.S. V PROVOZOVNĚ JABLŮNKA !!!  

Číst více
 Život v KSE
Život v KSE
30. 09. 2020

Naše firma se zařadila mezi prvních sto daňových subjektů s nejvyšší odvedenou daní z příjmů právnických osob za rok 2019.

Číst více
 Pomoc a podpora
Pomoc a podpora
02. 02. 2021

Sbírka mezi zaměstnanci, určená na nákup občerstvení pro zdravotníky, vynesla přes 9 tis. Kč.

Číst více
 Život v KSE
Život v KSE
21. 08. 2018

Odměnu ve výši 2.000 Kč dostanou všichni zaměstnanci Kayaku Safety Systems Europe a.s. (KSE) za každý celý odpracovaný rok ve firmě.

Číst více