LOADING....!!!!!

Zdolávání vrcholů pro charitu - výsledky

Výsledky firemní výzvy

Na konci listopadu jsme ukončili výzvu Zdolávání vrcholů pro charitu, kterou jsme uspořádali ve spolupráci s Vrchařskou korunou Valašska. Výzva byla určena našim zaměstnancům, kteří měli za úkol zdolat co nejvíce VKV vrcholů, a to ať již tradičně na kole nebo také pěšky. 

Do výzvy se zapojilo 24 našich zaměstnanců, kteří celkem zdolali na kole či pěšky 330 VKV vrcholů. Tímto vytěžili 33 tis. Kč na charitativní účel.

Tuto částku jsme se rozhodli věnovat 16leté Adélce Kořínkové, dceři naší zaměstnankyně Lenky Václavíkové. Za poskytnuté peníze zakoupí paní Václavíková své dceři kompenzační pomůcku – speciální lupu, která je nezbytná pro Adélčino studium. Adélka má totiž silnou kombinovanou oční vadu, podstoupila nespočet operací a bez pomoci maminky se neobejde. Jak říká paní Václavíková: „Adélka nevidí na levé oko a na pravém, které je po četných zákrocích nevratně poškozeno, zbylo asi 15% zraku. I přesto je Adélka velkou bojovnicí. Nyní studuje Střední školu sociální v Uherském Brodě a je největším štěstím a smyslem mého života.“ 


Součástí výzvy byla také soutěž v kategoriích:

  • nejvíce zdolaných vrcholů na kole, ve které zvítězil pan KAREL LAŠTOVICA (50 vrcholů)  
  • nejvíce zdolaných vrcholů pěšky, jejíž vítězkou se stala paní KATEŘINA CÍSAŘOVÁ (20 vrcholů). 
  • nejhezčí/ nejsympatičtější/ nejoriginálnější fotografie. O vítězi této kategorie rozhodlo veřejné hlasování na firemních facebookových stránkách. Vítězná fotografie patří paní IRENĚ TIEFENBACHOVÉ (foto ze Střelenské kaple).

Vítězové všech tří kategorií obdrží 1500 Kč.  


Další příspěvky

 Život v KSE
Život v KSE
25. 09. 2019

ÚČASTNÍKEM SILNIČNÍHO PROVOZU JE KAŽDÝ. BEZPEČNOST SILNIČNÍHO PROVOZU ZNAMENÁ ŽIVOT! CHRAŇME MLADÉ ŽIVOTY! To jsou slogany cyklistické soutěže, kterou pořádal BESIP ve spolupráci se…

Číst více
 Pomoc a podpora
Pomoc a podpora
01. 10. 2021

Kampaň zaměřená na prevenci nádorového onemocnění prsu  - 7. ročník

Číst více
 Život v KSE
Život v KSE
04. 06. 2019

Vsetínská florbalová přípravka na turnaji v Ostravě

Číst více
 Život v KSE
Život v KSE
14. 03. 2018

Veletrh pracovních příležitostí na Univerzitě Pardubice

Číst více