LOADING....!!!!!
Logo KSE
více
Celozávodní dovolená 15. - 28.7.
Více zavřít

Skupina Nippon Kayaku

Kayaku Safety Systems Europe a.s. (KSE) je součástí oblasti bezpečnostních systémů
patřící do celosvětově působící skupiny Nippon Kayaku (Nippon Kayaku Group). 

Skupina Nippon Kayaku (NK Group) sestává z japonské mateřské společnosti Nippon Kayaku Co., Ltd. sídlící v Tokiu a jejích dceřiných společností. Skupina pokrývá svou výrobní a obchodní činností několik oblastí, jimiž jsou:

  • Bezpečnostní systémy
  • Funkční chemikálie
  • Farmacie
  • Ostatní (organické polovodiče, tepelně vodivé a izolační materiály, pyrotechnika pro ohňostroje, výbušniny pro inženýrské práce, apod.)


Firmy skupiny NK z oblasti bezpečnostních systémů zásobují automobilový světový trh pyrotechnickými iniciátory a gas generátory.

Patří zde:

  • Nippon Kayaku Co., Ltd. se svou továrnou v Himeji, Japonsko, se zaměřuje na trh japonský (web);
  • Kayaku Safety Systems Europe a.s. s výrobními závody ve Vsetíně - pro evropský trh;
  • Kayaku Safety Systems (Huzhou) Co., Ltd. s výrobním závodem v Huzhou, Čína - pro trh asijský;
  • Kayaku Safety Systems de Mexico, S.A. de C.V. s výrobním závodem  v Monterrey, Mexiko - pro trh středoamerický a severoamerický;
  • Kayaku Safety Systems Malaysia Sdn. Bhd. - pro trh jihovýchodní Asie.


Všechny tyto základny se kromě výroby pomocí sdíleného know-how zabývají i výzkumem a vývojem, který probíhá v těsné součinnosti s vývojem zákaznických modulů.


NIPPON KAYAKU Co., Ltd.

Mateřská společnost firmy KSE, Nippon Kayaku Co., Ltd., je tradiční japonský výrobce v oboru speciální chemie a agrochemie, významný producent farmaceutických výrobků a surovin pro přípravu léků, průmyslových barviv, inflátorů pro airbagy, speciálních pryskyřic pro elektroniku, inkoustů pro jet-tiskárny a agrochemie. Byla založena v roce 1916, v roce 2016 oslavila výročí 100 let působení na trhu.

Oficiální název:            Nippon Kayaku Co., Ltd.  
Sídlo společnosti:        Meiji Yasuda Seimei Building 19th and 20th Floors, 1-1, Marunouchi 2-chome, Chiyoda-ku, Tokyo 100-0005, Japan 
Statutární zástupce:    Atsuhiro Wakumoto, prezident
Kapitál společnosti:     14,9 mld. JPY
Počet zaměstnanců k 30. 9. 2019: 5 882

Bližší informace naleznete na webových stránkách společnosti: www.nipponkayaku.co.jp/english


FIREMNÍ ZNAČKA A MOTTO

Nippon Kayaku Group si vybrala takový slogan, aby pozvedla úroveň firemní identity. Global "sukima" ideas je jednoduchá, snadno pochopitelná a zapamatovatelná fráze, která, společně s názvem společnosti Nippon Kayaku, vyjadřuje celkovou image skupiny Nippon Kayaku.


FIREMNÍ SYMBOL

Grafický znak byl převzat od mateřské společnosti. Symbolizuje firemní politiku skupiny Nippon Kayaku. Prostor uprostřed představuje vesmír, svět a rozlohu Země. Dvě prudce se rozvíjející elipsy znázorňují kreativitu a odvahu a dva kruhy zase důvěru v rámci skupiny Nippon Kayaku a také vůči okolnímu světu.