Náborový bonus
Více zavřít

Kayaku cyklozaměstnavatelem roku

Do práce na kole 2022

Květnovou výzvu Do práce na kole máme za sebou. Užili jsme si 2 snídaně na cyklostezce s Kayaku, několik cyklo vyjížděk s místními spolky i v rámci jednotlivých týmů. Celkem našich 39 zaměstnanců, kteří utvořili 13 týmů, za měsíc květen ujeli, naběhali či nachodili 21 383 km s průměrnou pravidelností 79%.

17.6. jsme si pak užili slavnostní vyhlášení výsledků za město Vsetín, kde byli ti nejlepší oceněni zajímavými cenami. Zaměstnanci Kayaku byli ve výzvě skvělí, což dokazuje nejen jejich účast, ale také úžasné umístění na prvních příčkách ve všech soutěžích vyhlášených organizátorem. Za město Vsetín se na 1. - 6. pozici v soutěži TÝMOVÁ PRAVIDELNOST umístily 3 týmy z Kayaku (jmenovitě HRk Brk, oMikron a Galusky na Kayaku), v soutěži ZELENÉ KILOMETRY excelovali kolegové z týmu Galusky na Kayaku s 6 649 km ve 4 lidech a v soutěži ZELENÉ KILOMETRY PO SVÝCH obsadili první 3 příčky Radek, Míša a Vojta z Kayaku.

A aby toho nebylo málo, naše firma získala ocenění CYKLOZAMĚSTNAVATEL ROKU, čehož si velmi vážíme.

Vítězům gratulujeme, našim zaměstnancům děkujeme za báječnou reprezentaci naší firmy a všem zúčastněným přejeme pohodové šlapání do pedálů i ve zbytku roku 2022!