LOADING....!!!!!
Logo KSE
více
Náborový bonus
Více zavřít

Novoroční pozdrav prezidenta KSE

Prezident naší společnosti popřál zaměstnancům do nového roku a vyzval k ostražitosti

Vážení zaměstnanci,

přeji Vám i Vašim rodinám šťastný nový rok! 

Věřím, že jste prožili skvělé a klidné svátky navzdory všem omezením, plynoucím z pokračující epidemie. Předně bych Vám chtěl poděkovat za Vaši podporu, kterou mi poskytujete od května loňského roku, kdy jsem přijel do Kayaku.

Loňský rok 2021 byl, obdobně jako rok 2020, velmi náročný, ale i přesto jsme byli schopni pracovat bez jakýchkoliv nehod, což je dle mého názoru důsledkem Vaší obezřetnosti a pozornosti při Vašich každodenních činnostech. Doufám, že budeme pokračovat v tomto trendu i nadále, „neusneme na vavřínech“ a stále budeme brát zřetel na bezpečnost.

Až do časného jara 2021 automobilový průmysl postupně a plynule oživoval. Před letní sezónou však dodavatelský řetězec zkolaboval díky nedostatku čipů a ostatního klíčového materiálu, což mělo za následek obrovský negativní dopad na všechny výrobce automobilů. S poptávkou po bezpečnostních systémech, které vyrábíme, tomu nebylo jinak. I my jsme touto krizí zasaženi. Jak jistě víte, výhledy poptávek od našich zákazníků jsou extrémně nepřesné a nestabilní, naše výrobní plánování a řízení zásob je značně obtížné. V říjnu jsme proto byli nuceni neplánovaně pozastavit výrobu na dva týdny. Zdá se, že řešení problému s nedostatkem čipů zabere delší čas, proto vyzývám Vás všechny k ostražitosti, získávání relevantních informací a podnikání patřičných kroků. 

Mimochodem, rok 2022 je prvním rokem dalšího čtyřletého střednědobého plánu, nazývaného “Kayaku - VIZE 2025” (KV-2025). Tento rok bude velmi důležitým rokem, neboť je na počátku nového plánu a veškeré činnosti a případné úspěchy mohou významně ovlivnit dosažení stanoveného cíle VIZE 2025. Bohužel COVID-19 změnil podnikatelské prostředí a my to nemáme šanci ovlivnit. Automobilový průmysl, dodavatelské i zákaznické prostředí a způsob uvažování se mění. Tradiční metody nemusí v určitých případech fungovat a my musíme hledat nové cesty. Vzhledem k mnohaletým zkušenostem naší firmy věřím, že toto období přečkáme, pokud tyto naše zkušenosti zužitkujeme k uspokojení budoucí poptávky.

A. Kanno, prezident

Další příspěvky

 Pomoc a podpora
Pomoc a podpora
22. 09. 2021

Zapojili jsme se do celosvětového úklidového dne

Číst více
 Život v KSE
Život v KSE
06. 01. 2020

Zprovoznění jídelny pro zaměstnance lokace 4 ve Vsetíně, Bobrky

Číst více
 Pomoc a podpora
Pomoc a podpora
17. 12. 2020

Zaměstnanci naší firmy se zapojili do finanční sbírky pro děti z Dětského domova a ZŠ Vizovice. 

Číst více
 Život v KSE
Život v KSE
09. 09. 2022

Vyplácíme mimořádný bonus zaměstnancům!

Číst více