LOADING....!!!!!

Novoroční projev prezidenta KSE

Novoroční přání

Vážení zaměstnanci KSE,

 přeji Vám i Vašim rodinám šťastný nový rok!

 Loňský rok byl opět rokem, ve kterém bylo těžké předvídat budoucí trh, ale rád bych Vám všem poděkoval za podporu, kterou jste mi během minulého roku poskytovali.

Před rokem jsem ve svém novoročním projevu apeloval na NULOVÝ počet nehod, jakožto naši nejvyšší prioritu. Bohužel v srpnu a říjnu došlo k nehodám, které měly za následek vážná zranění naší zaměstnankyně. Analyzovali jsme příčiny nehod a okamžitě zavedli krátkodobá i dlouhodobá nápravná opatření, ale to nestačí.  Musíme opakovaně potvrzovat zavedení a správné pochopení našich bezpečnostních opatření a pokračovat v každodenních kontrolách na každém pracovišti! Proto žádám o účast každého, abychom dosáhli NULOVÉHO počtu nehod.

Přestože evropský automobilový průmysl není tak dobrý, jak se původně očekávalo, rozhodně má trend oživení a poptávka se zvyšuje. Situace KSE je však i nadále obtížná, inflace zůstává vysoká a náborové aktivity jsou extrémně obtížné.

Tento rok je třetím rokem střednědobého podnikatelského plánu (KV25) a my jsme povinni provádět činnosti a výsledky s ohledem na dosažení našeho cíle pro rok FY25.

Od svého nástupu v KSE říkám, a rád bych nyní zopakoval, že každý z Vás by si měl být plně vědom toho, že může bez váhání přicházet s novými myšlenkami a nápady.

Pojďme odstartovat úspěšný nový rok 2024!


 S přáním všeho dobrého

Akinori Kanno

Další příspěvky

 Život v KSE
Život v KSE
17. 04. 2019

SOŠ J. Sousedíka hostila zástupce regionálních firem v rámci tzv. Aliance pro strojírenství ve školství.  

Číst více
 Pomoc a podpora
Pomoc a podpora
20. 10. 2021

7. ročník Dne pro růžovou stužku nezvykle v kině Vatra

Číst více
 Život v KSE
Život v KSE
02. 08. 2019

Před 130 lety byl v Ratiboři založen sbor dobrovolných hasičů. Toto úctyhodné výročí oslavili Ratibořané 3. srpna za doprovodu mažoretek, kapely a významných hostů.

Číst více
 Život v KSE
Život v KSE
19. 11. 2019

V rámci japonského dne s knihovnou si mohli zájemci vyzkoušet psaní japonských znaků a také si udělat vlastní sushi.

Číst více