LOADING....!!!!!
Logo KSE
více
Náborový bonus
Více zavřít

Novoroční projev prezidenta

Prezident společnosti popřál zaměstnancům KSE šťastný nový rok.     

Prezident naší společnosti popřál všem zaměstnancům šťastný nový rok. Ve svém novoročním projevu zmínil potřebu umění se přizpůsobit novým podmínkám a měnícímu se obchodnímu prostředí, způsobenému současnou epidemií.  Dále zdůraznil, že KSE zůstává i nadále „silnou a zdravou firmou“.

Celý projev, přeložený z anglického jazyka:


Vážená KSE rodino,

přeji Vám i Vaší rodině šťastný a úspěšný nový rok!

Doufám, že jste, i přes omezené možnosti díky pokračující epidemii, prožili příjemné a klidné vánoční svátky.

Rád bych Vám předal své novoroční poselství.

Rok 2020 byl opravdu zvláštním rokem ovlivněným koronavirem COVID-19. I když tento fenomén je zde stále, byl pro nás rok 2020 náročnou výzvou, neboť se jednalo o první historickou zkušenost takového druhu, a to ať už z pohledu pracovního nebo soukromého. Poptávka po našich produktech, především v první polovině roku 2020, razantně poklesla, což vedlo k  přerušovaným odstávkám výroby v období od začátku jara do konce léta.

Musím také zmínit, že nás na konci loňského roku opět postihla nehoda v procesu GG, která se naštěstí obešla bez zranění. Musíme opět zpřísnit požadavky na bezpečnost, abychom udrželi pracovní disciplínu na nejvyšší úrovni.

V každém případě bych Vám všem chtěl upřímně poděkovat za Váš flexibilní přístup a spolupráci i v této nelehké době. Můžete si být jisti, že KSE zůstává silnou a zdravou firmou i v tak drsném obchodním prostředí. Přivítejme společně nový rok, ve kterém chceme i nadále prosperovat.

Říká se, že kvůli epidemii žijeme v „novém normálu“. Možná si vzpomenete, jak jsem před časem prohlásil, že je důležité, abychom se uměli přizpůsobit měnícímu se prostředí. Ať chceme nebo ne, kromě změn v automobilovém průmyslu změnila epidemie také naše životy.

Stále nemáme dostatek zkušeností, na které bychom mohli navázat, proto je musíme sami hledat v bezprecedentních situacích. Z toho vyplývá, že bychom měli být kreativní a přizpůsobovat se „novému normálnímu“ prostředí, a skutečně hledat přidané hodnoty, které můžeme zákazníkům nabídnout.

Jak jsem rovněž zmínil, myslím si, že hodnotovým řetězcem KSE je VÝROBEK (tj. tvorba produktů, design), VÝROBA (výroba produktů) a PRODEJ (prodej produktů). Přispívejme společnosti tím, že jí budeme poskytovat ty nejlepší výrobky a/nebo služby. Koneckonců, naší nejvyšší prioritou a základem všeho zůstává bezpečnost následovaná kvalitou.

Není to snadný úkol, ale díky našemu bohatému talentu věřím, že KSE může dosáhnout svého cíle. Pojďme se změnit, buďme kreativní a dělejme společně to nejlepší!

Prosperita zaměstnanců přináší další prosperitu firmě a stejně tak prosperita firmy by měla přinést větší prosperitu zaměstnancům.

My, jakožto stabilní firma, musíme i nadále sloužit všem zainteresovaným stranám, jako jsou naši zákazníci, spolupracovníci, akcionáři, sousedé, komunita, společnost atd. Mějme proto vždy na paměti naši firemní vizi KAYAKU Spirit.

S přátelským pozdravem

Shinji Ichikawa

prezident společnosti


Další příspěvky

 Pomoc a podpora
Pomoc a podpora
02. 02. 2021

Sbírka mezi zaměstnanci, určená na nákup občerstvení pro zdravotníky, vynesla přes 9 tis. Kč.

Číst více
 Život v KSE
Život v KSE
06. 12. 2018

Podpořte Diakonii Vsetín – přispějte na vybavení nového domova pro seniory

Číst více
 Život v KSE
Život v KSE
21. 05. 2021

Ve spolupráci se ŠKODA AUTO jsme pro naše zaměstnance připravili mimořádnou nabídku v podobě 11 - 15% slevy na vybrané modely ŠKODA.

Číst více
 Život v KSE
Život v KSE
19. 11. 2019

V rámci japonského dne s knihovnou si mohli zájemci vyzkoušet psaní japonských znaků a také si udělat vlastní sushi.

Číst více