LOADING....!!!!!
Logo KSE
více
HLEDÁME NOVÉ ZAMĚSTNANCE
Více zavřít

Do práce na kole - vyhodnocení

Letos poprvé se naše firma účastnila projektu Do práce na kole. Ani nouzový stav a květnová omezení neodradili 20 našich zaměstnanců od aktivní účasti v projektu.

S koncem května skončil i 10. ročník výzvy Do práce na kole. Ten byl sice poznamenaný nouzovým stavem, ale i tak přilákal na 16 000 účastníků z celé republiky. Ti celkem najezdili, naběhali a nachodili více kilometrů než vloni.

Dle portálu dopracenakole.cz  byla realizace Do práce na kole v tradičním květnovém termínu skutečně výzvou. Organizátoři ze spolku AutoMat se rozhodli rozvolnit pravidla a do soutěžního systému umožnili zapisovat či nahrávat mimo jízdy na kole také bezmotorové cesty na nákup, procházky se psem nebo i domácí cvičení. Právě pravidelný pohyb a možnost srovnávat se s kolegy i na dálku zlepšovaly v době nouzového stavu náladu všem zapojeným.

Naše firma se výzvy účastnila vůbec poprvé. Přidali jsme se k partnerskému městu Valašské Meziříčí (město Vsetín nebylo doposud v soutěži zapojeno) a vyzvali jsme zaměstnance, aby bojovali za Kayaku. V době prvních registrací přišla „rána“ v podobě nouzového stavu vyhlášeného vládou ČR, kdy mnozí netušili, zda bude možné do práce jezdit. Organizátoři akce nakonec uvolnili pravidla, aby se každý účastník mohl zapojit, byť do práce jezdit nemohl.

I přes nejistý stav v době registrací se do květnové výzvy aktivně zapojilo 20 zaměstnanců  naší firmy. Společně najeli krásných 6526 km.

Nejlepším jezdcem registrovaným za Kayaku se stal Martin Šalák s 937 najetými kilometry. Svým dalším dvěma kolegům z týmu s názvem Galusky na Kayaku tak bezpochyby pomohl k týmovému vítězství.

V těsném závěsu se umístil tým Mlynáři a na třetím místě pak tým Turbošlapky.  Třetí zmíněný tým se může pyšnit nejvíce najetými průměrnými kilometry na osobu v týmu.


Přehled firemních výsledků:
1.      Galusky na Kayaku   1690 km
2.      Mlynáři                      1645 km
3.      Turbošlapky              1210 km
4.      Mzdovky                     783 km
5.      Árenďáci                     683 km
6.      163                             424 km
7.      Bikerky GG                  90 km

Jsme hrdí na to, že jsme mohli být díky našim aktivním zaměstnancům součástí 10. výzvy. Dle slov hlavního celorepublikového koordinátora se „kolo, chůze a běh ukázaly i během největší krize jako nejbezpečnější a nezdravější dopravní prostředky“, s čímž naprosto souhlasíme.

Další příspěvky

 Život v KSE
Život v KSE
17. 04. 2019

KAYAKU podporuje sportovní gymnastiku ve Vsetíně.  

Číst více
 Život v KSE
Život v KSE
25. 09. 2019

ÚČASTNÍKEM SILNIČNÍHO PROVOZU JE KAŽDÝ. BEZPEČNOST SILNIČNÍHO PROVOZU ZNAMENÁ ŽIVOT! CHRAŇME MLADÉ ŽIVOTY! To jsou slogany cyklistické soutěže, kterou pořádal BESIP ve spolupráci se…

Číst více
 Život v KSE
Život v KSE
19. 09. 2018

Festival zájmové umělecké činnosti osob se zrakovým postižením poprvé ve Vsetíně!  

Číst více
 Život v KSE
Život v KSE
20. 08. 2020

Ministryně práce a sociálních věcí Dipl.–Pol. Jana Maláčová, MSc. se zajímala o dění ve firmě

Číst více