LOADING....!!!!!
Logo KSE
více
Náborový bonus
Více zavřít

Do práce na kole - vyhodnocení

Letos poprvé se naše firma účastnila projektu Do práce na kole. Ani nouzový stav a květnová omezení neodradili 20 našich zaměstnanců od aktivní účasti v projektu.

S koncem května skončil i 10. ročník výzvy Do práce na kole. Ten byl sice poznamenaný nouzovým stavem, ale i tak přilákal na 16 000 účastníků z celé republiky. Ti celkem najezdili, naběhali a nachodili více kilometrů než vloni.

Dle portálu dopracenakole.cz  byla realizace Do práce na kole v tradičním květnovém termínu skutečně výzvou. Organizátoři ze spolku AutoMat se rozhodli rozvolnit pravidla a do soutěžního systému umožnili zapisovat či nahrávat mimo jízdy na kole také bezmotorové cesty na nákup, procházky se psem nebo i domácí cvičení. Právě pravidelný pohyb a možnost srovnávat se s kolegy i na dálku zlepšovaly v době nouzového stavu náladu všem zapojeným.

Naše firma se výzvy účastnila vůbec poprvé. Přidali jsme se k partnerskému městu Valašské Meziříčí (město Vsetín nebylo doposud v soutěži zapojeno) a vyzvali jsme zaměstnance, aby bojovali za Kayaku. V době prvních registrací přišla „rána“ v podobě nouzového stavu vyhlášeného vládou ČR, kdy mnozí netušili, zda bude možné do práce jezdit. Organizátoři akce nakonec uvolnili pravidla, aby se každý účastník mohl zapojit, byť do práce jezdit nemohl.

I přes nejistý stav v době registrací se do květnové výzvy aktivně zapojilo 20 zaměstnanců  naší firmy. Společně najeli krásných 6526 km.

Nejlepším jezdcem registrovaným za Kayaku se stal Martin Šalák s 937 najetými kilometry. Svým dalším dvěma kolegům z týmu s názvem Galusky na Kayaku tak bezpochyby pomohl k týmovému vítězství.

V těsném závěsu se umístil tým Mlynáři a na třetím místě pak tým Turbošlapky.  Třetí zmíněný tým se může pyšnit nejvíce najetými průměrnými kilometry na osobu v týmu.


Přehled firemních výsledků:
1.      Galusky na Kayaku   1690 km
2.      Mlynáři                      1645 km
3.      Turbošlapky              1210 km
4.      Mzdovky                     783 km
5.      Árenďáci                     683 km
6.      163                             424 km
7.      Bikerky GG                  90 km

Jsme hrdí na to, že jsme mohli být díky našim aktivním zaměstnancům součástí 10. výzvy. Dle slov hlavního celorepublikového koordinátora se „kolo, chůze a běh ukázaly i během největší krize jako nejbezpečnější a nezdravější dopravní prostředky“, s čímž naprosto souhlasíme.

Další příspěvky

 Život v KSE
Život v KSE
03. 07. 2019

44. ročník osmidenního šachového turnaje s názvem Přebor města Vsetín proběhl ve dnech 29.6. – 6.7.2019 ve vsetínském Domě kultury. A naše firma byla u toho!

Číst více
 Život v KSE
Život v KSE
12. 07. 2022

18. 7. - 29. 7. 2022 je firma uzavřená z důvodu celozávodní dovolené

Číst více
 Život v KSE
Život v KSE
11. 12. 2023

Ať je nový rok 2024 pro všechny plný klidu a porozumění

Číst více
 Pomoc a podpora
Pomoc a podpora
02. 02. 2021

Sbírka mezi zaměstnanci, určená na nákup občerstvení pro zdravotníky, vynesla přes 9 tis. Kč.

Číst více