LOADING....!!!!!

NOVOROČNÍ PROJEV PREZIDENTA KSE

Prezident Kayaku přeje zaměsnancům do nového roku

Vážení zaměstnanci KSE, 

přeji vám a vašim rodinám šťastný nový rok a věřím, že jste prožili pěknou a klidnou dovolenou!

Při této příležitosti bych vám rád předal svůj novoroční vzkaz. 

Oslavili jsme 20. výročí společnosti. Oslava tohoto jubilea patřila k jedné z nejvýznamnějších akcí minulého roku. Tento významný milník v historii společnosti byl výsledkem oddané práce všech zaměstnanců. V průběhu více než dvou desítek let se společnost neustále rozrůstala a nyní je KSE jednou z vedoucích společností nejen v rámci skupiny Nippon Kayaku, ale také ve vsetínském regionu. Kromě přetrvávající vysoké úrovně objemu výroby každé z produktových skupin byly provedeny také další práce na rozšíření jejích kapacit. Opravdu rád bych všem upřímně poděkoval za vynaložené úsilí, které mělo pro naši společnost velký přínos. Dobrá zpráva je, že v minulém roce nedošlo k žádné vážné nehodě, přestože jsme zaznamenali pár drobných incidentů, pro jejichž zlepšení máme prostor v tomto roce. 

Při pohledu na okolní prostředí firmy se říká, že automobilový průmysl prochází obdobím převratných změn, které nastává jednou za 100 let. Podnikatelské prostředí se mění vysokou rychlostí. Vedle striktnějších nařízení, která jsou zaváděna zejména v Evropě, existuje ve světě také několik nejasných faktorů, jako jsou například Brexit nebo obchodní třenice mezi USA a Čínou, jež by mohly mít velký dopad na průmysl, ve kterém naše firma působí. Zejména v Evropě je pak očekáváno zpomalení růstu trhu. 

Zjednodušeně řečeno, řetězec hodnot KSE je tvořen termíny: Make (vytvářet výrobky), Make (produkovat výrobky) a Sale (prodávat výrobky) a také snahou poskytovat společnosti ty nejlepší výrobky. Všechny tyto hodnoty jsou podporovány aktivitami všech oddělení napříč společností. Je potřeba maximalizovat tyto hodnoty v každém z procesů. Abychom toho dosáhli, věřím, že nejprve je potřeba pochopit, jakým směrem se trh a zákazníci vyvíjí a co požadují. My poté musíme být schopni změny a přizpůsobení se tak, abychom zachytili a uspokojili jejich požadavky. Každý z nás by měl dané situaci porozumět a přemýšlet nad tím, jak můžeme maximalizovat přidanou hodnotu pro zákazníky. 

Byl to Charles Darwin, kdo řekl: “Není to ten nejsilnější, kdo přežije, ale ten, kdo se dokáže nejlépe přizpůsobit.“ 

Prosperita zaměstnanců vede k prosperitě firmy a naopak prosperita firmy by měla vést k prosperitě zaměstnanců. 

I v novém roce tedy buďme k dispozici našim zákazníkům, spolupracovníkům, akcionářům, sousedům, komunitě, společnosti, vlastně všem zúčastněným stranám. Netřeba připomínat, že KAYAKU Spirit je naší firemní vizí. Rád bych pouze znovu zopakoval, že pro náš budoucí úspěch je potřeba mít vždy na paměti, že KAYAKU Spirit spolu s bezpečností a kvalitou jsou našimi nejvyššími prioritami. 

Nechť je nový rok 2020 tím nejšťastnějším a nejlepším pro vás a vaše rodiny!! 

S přátelským pozdravem 

Shinji Ichikawa 

prezident společnosti

Další příspěvky

 Pomoc a podpora
Pomoc a podpora
22. 02. 2022

Posílejte nám tipy na dobročinný projekt či osobu, kterou bychom měli výtěžkem podpořit!

Číst více
 Život v KSE
Život v KSE
12. 06. 2020

Letos poprvé se naše firma účastnila projektu Do práce na kole. Ani nouzový stav a květnová omezení neodradili 20 našich zaměstnanců od aktivní účasti v projektu.

Číst více
 Ostatní
Ostatní
28. 06. 2021

Moravian Wallachia Classic - 1. ročník závodů veteránů na Moravě 

Číst více
21. 03. 2018

Přednášky o Japonsku v Masarykově veřejné knihovně Vsetín.  

Číst více