LOADING....!!!!!
Logo KSE
více
Náborový bonus
Více zavřít

Zdolávání VKV vrcholů v roce 2023

Jak jsme se zapojili do zdolávání vrcholů v rámci VKV

Vrchařská koruna Valašska (VKV) se stala nedílnou součástí cyklo sezóny mnoha milovníků cyklistiky, mezi které patří i naši zaměstnanci.  Právě díky nim se naše firma umístila v posledním ročníku na 3. místě v pořadí zaměstnavatelů.

A protože okolní vrcholy zdolává spousta nadšenců nejen na kole, ale také pěšky, rozhodli jsme se i v roce 2023 vyhlásit pro naše zaměstnance interní výzvu, jejímž cílem bylo zpeněžit všechny zdolané vrcholy, a vytěženou částku věnovat na dobročinný účel.

Z návrhů našich zaměstnanců, které podali prostřednictvím interní ankety, jsme vybrali dvě rodiny se zdravotně postiženými dětmi, které finanční pomoc uvítaly. Jednalo se o rodinu Ordeltovou, kde jsme pomohli zakoupit repasovaný motomed pro jejich dceru Barunku a o rodinu Plesníkovou se dvěma autistickými dvojčátky Nikoláskem a Liliankou, kterým jsme zakoupili senzorické a rehabilitační pomůcky, a to v celkové částce 52 500 Kč, která byla vytěžena z interní výzvy.

Děkovný dopis paní Plesníkové:

Slavnostní předávání cen na galavečeru VKV:

Více na https://vkv-bike.cz/

Další příspěvky

 Život v KSE
Život v KSE
12. 12. 2018

8. prosince se v Domě kultury ve Vsetíně konal tradiční Vánoční večírek pro zaměstnance naší firmy.

Číst více
 Život v KSE
Život v KSE
14. 06. 2018

Kayaku Safety Systems Europe a.s. poskytla Diakonii ČCE-středisku Vsetín dar ve výši 300 tis. Kč

Číst více
 Život v KSE
Život v KSE
12. 06. 2020

Letos poprvé se naše firma účastnila projektu Do práce na kole. Ani nouzový stav a květnová omezení neodradili 20 našich zaměstnanců od aktivní účasti v projektu.

Číst více
 Život v KSE
Život v KSE
19. 01. 2024

Novoroční přání

Číst více