LOADING....!!!!!

KSE V JAPAN TIMES

Již 20 let klademe důraz na bezpečnost a společenské hodnoty

Prestižní japonský deník the Japan Times ve svém článku zaměřeném na japonsko-českou spolupráci zveřejnil zprávu věnovanou nejúspěšnějším japonsko-českým firmám.

Jednou z nich je také Kayaku Safety Systems Europe a.s.

Odkaz na článek:

https://www.japantimes.co.jp/country-report/2019/10/25/czech-republic-report-2019/placing-value-safety-society-20-years/#.XbrWP_lKjyQ 

Citace z tisku: 

KSE JIŽ 20 LET KLADE DŮRAZ NA BEZPEČNOST A SPOLEČENSKÉ HODNOTY 

KSE (Kayaku Safety Systems Europe a.s.), dceřiná společnost Nippon Kayaku Co., Ltd., se stala významným podnikatelským subjektem, který nelze opomenout zejména díky neustálé snaze poskytovat zákazníkům po celém světě služby a výrobky vysoké kvality. 

Společnost KSE, která v září oslavila v České republice 20 let, je i nadále odhodlána přicházet s inovativními řešeními, která jsou založena na využívání vyspělých technologií.

„Naším cílem je dodávat na světový automobilový trh výrobky té nejvyšší kvality, přesněji pyrotechnické součástky pro bezpečnostní komponenty do aut, jako jsou například airbagy a bezpečnostní pásy.” sdělil pan Radim Spisar, Senior Manažer administrativní divize KSE. 

Prezident KSE, pan Shinji Ichikawa, který je na růst společnosti hrdý, sdělil: „Když jsme v roce 1999 rozjeli naše podnikání, měli jsme sedmdesát osm zaměstnanců. K dnešnímu dni jich máme něco přes tisíc a každý z nich je poháněn kupředu naší sdílenou vizí.“

Souběžně s růstem KSE došlo také k navýšení zisků a společnost tak začala sklízet úspěch. 

„V roce 2004 byl náš obrat něco přes tři sta milionů korun českých,“ zmínil pan Spisar. „Po patnácti letech tvrdé a odhodlané práce jsme toto číslo desetinásobně zvýšili a dnes se můžeme pyšnit tím, že každé auto na světě obsahuje v průměru nejméně dva naše výrobky.” 

KSE má své vlastní centrum výzkumu a vývoje, které se zaměřuje na testování a inovace výrobků.

„Naše centrum výzkumu a vývoje je jediné zařízení svého druhu mimo Japonsko a našich třicet pět kvalifikovaných firemních inženýrů neustále pracuje na vývoji nových výrobků KSE a celé skupiny,” dodal Spisar. 

Mezi nejvýznamnější výrobky společnosti patří Skleněný squib (GTMS), Plastový squib (PLSQ), Mikro-gas generátor, které se používají pro automobilová bezpečnostní zařízení, a od roku 2006 také Lead-Wire mikro-gas generátor (LWMGG). 

KSE, která i přes neustálý vývoj zůstává oddaná záležitostem společenské odpovědnosti firmy, nadále klade důraz na bezpečnost a kvalitu. 

Je pro nás velmi důležité, abychom svou prací, kterou odvádíme pro skupinu Nippon Kayaku, přispívali také společnosti, abychom investovali do našich zaměstnanců a abychom soustavně plnili potřeby zákazníků po celém světě,” řekl pan Ichikawa. 

 

Další příspěvky

20. 09. 2019

KSE uspořádala pro své zaměstnance a jejich rodiny odpoledne plné zábavy.

Číst více
 Život v KSE
Život v KSE
02. 07. 2020

Rekapitulace dopadů COVID-19 na naši firmu

Číst více
 Život v KSE
Život v KSE
28. 06. 2022

Do práce na kole 2022

Číst více
12. 02. 2020

Slovenský časopis Priemysel Dnes zveřejnil rozhovor s obchodním a marketingovým manažerem Ing. Svobodou

Číst více